logo-wlkp-efs-samorzad-efrr-kolor

Kolejne spotkania dla Uczestników projektu w ramach zadania 7 - Pośrednictwo pracy - gr.7

Informujemy, że w od dnia 15 listopada odbywać się będą kolejne spotkania indywidualne z pośrednikiem pracy w salach Centrum Szkoleniowego Wiedza, ul. Kolejowa 5 w Kole.

Spotkania odbywać się będą w poniższych terminach:

15 listopada 2022r. - w godzinach od 13:00 do 15:00
16 listopada 2022r. - w godzinach od 13:00 do 15:00
17 listopada 2022r. - w godzinach od 13:00 do 15:00
22 listopada 2022r. - w godzinach od 12:00 do 15:00

Uczestnicy zostali poinformowani o godzinach swoich spotkań.

Informujemy, że w projekcie mamy do zrealizowania łącznie 200 godzin pośrednictwa pracy dla 100 Uczestników projektu. Pośrednik mając wiedzę o ścieżce wsparcia (z zad. 1), opracowuje strategię i działania adekwatne w obszarze pośrednictwa do konkretnych efektów UP osiągniętych w proj. Pomoc w wejściu na rynek pracy, zaznajomienie z ofertami pracy, pomoc w dotarciu do pracodawcy i ułatwienie kontaktów. Zadanie odpowiada na potrzebę pomocy w poszukiwaniu pracy przez osobę zagrożona wykluczeniem społecznym. Wsparcie to będzie jednym z końcowych elementów wsparcia zawodowego każdego uczestnika i będzie realizowane pod koniec udziału w proj., a jego celem będzie przygotowanie UP do wejścia na rynek pracy. Pośrednik wykonuje czynności mające na celu osiągnięcie efektu polegającego na jak najtrafniejszym doborze:

• odpowiedniej pracy dla uczestnika proj.;
  • właściwego kandydata na stanowisko pracy, odpowiadającego oczekiwaniom pracodawcy;
  • ofert pracy od pracodawców

Dodatkowo pośrednik pracy wspiera w oprac. dokumentów aplikacyjnych i przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych.

Projekt realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020

Dofinansowanie projektu z UE: 918 237,76zł