logo-wlkp-efs-samorzad-efrr-kolor

Rekrutacja do projektu nadal trwa! Zapraszamy do zapisów

Lider projektu Jolanta Woźnica „PERSONA” Ośrodek Szkoleniowo – Doradczy w partnerstwie z Fundacją ,,MEDIUS” zaprasza do udziału w projekcie: „DROGOWSKAZ 2. Wsparcie mieszkańców wschodniej Wielkopolski w aktywizacji społeczno – zawodowej”.
Projekt jest skierowany do 100 uczestników projektu  (w tym 60 kobiet), zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym, zamieszkujących 7 powiatów województwa wielkopolskiego tj.: powiat: koniński, Konin, kolski, gnieźnieński, słupecki, turecki, wrzesiński.

Informujemy zainteresowane osoby, że w związku z realizacją projektu oferujemy:

• indywidualne spotkania z psychologiem, doradcą zawodowym,
  • warsztaty grupowe - Trening kompetencji i umiejętności społecznych,
  • porady prawne, rodzinne lub psychologiczne,
  • indywidualne spotkania z pośrednikiem pracy,
  • grupy wsparcia,
  • szkolenia/staże rozwijające kwalifikacje/kompetencje zawodowe,
  • wyjazdy/wyjścia integracyjne.

W ramach realizacji projektu mamy też przewidziane stypendia szkoleniowe oraz stażowe dla naszych Uczestników projektu oraz zwrot kosztów dojazdu na zajęcia dla osób zamieszkujących poza miejscem odbywania się zajęć. W ramach warsztatów grupowych przewidziany jest catering.

Udział w projekcie jest bezpłatny !!!

Biuro projektu:
Centrum Szkoleniowe Wiedza
ul. Powstańców Wielkopolskich 16, 62- 500 Konin,
tel.: 63 243 77 0, kom.: 695 355 855

Projekt realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020

Dofinansowanie projektu z UE: 918 237,76zł