logo-wlkp-efs-samorzad-efrr-kolor

Rozeznanie rynku na szkolenie pt. „Pracownik administracyjno - biurowy" – gr. 3 Słupca

Jolanta Woźnica „PERSONA” Ośrodek Szkoleniowo – Doradczy z siedzibą w Inowrocławiu zaprasza Oferentów do składania Ofert na potrzeby realizacji zadania 5: Aktywizacja zawodowa - Szkolenia zawodowe rozwijające kwalifikacje / kompetencje zawodowe, dla uczestników projektu „DROGOWSKAZ 2. Wsparcie mieszkańców wschodniej Wielkopolski w aktywizacji społeczno – zawodowej”, realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Poddziałanie: 7.1.2. Aktywna integracja – projekty konkursowe.

Przedmiotem zamówienie jest realizacja 150 godzinnego szkolenia zawodowego pt. „Pracownik administracyjno - biurowy” dla grupy 11 - osobowej w terminie od 20 maja 2022 r. do 15 lipca 2022 r. na terenie powiatu słupeckiego.

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT!

Pliki do pobrania:

Rozeznanie rynku
Formularz ofertowy rozeznania rynku
Program szkolenia

Projekt realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020

Dofinansowanie projektu z UE: 918 237,76zł