PERSONA 

OŚRODEK SZKOLENIOWO-DORADCZY 

 

Rozpoczęły się specjalistyczne usługi opiekuńcze w projekcie w Bytomiu

logo-slaskie

Od 4 października rozpoczęły się specjalistyczne usługi opiekuńcze w zakresie rehabilitacji fizycznej wykonywane w miejscu zamieszkania Uczestników projektu na terenie Bytomia przez fizjoterapeutkę. Projekt przewiduje łącznie realizację 600 godzin specjalistycznych usług opiekuńczych wg wymogów określonych w Rozp. MPiPS z dnia 22.09.2005 r.

Specjalistyczna usługa opiekuńcza w miejscu zamieszkania będzie realizowana jest w oparciu o indywidualny plan pracy z osobą objętą usługami. W/w usługi świadczone będą zgodnie ze standardem zawartym w załączniku nr 9 do Regulaminu pkt 3. Specjalistyczne usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania. Specjalistyczne usługi opiekuńcze wykonają osoby ze specjalistycznym przygotowaniem zawodowym wg wymagań określonych w w/w Rozporządzeniu oraz które posiadają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy lub pomocy przedmedycznej i zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania w/w pracy. Utworzone zostaną dwa miejsca świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych.

 

Zapraszamy do kontaktu: 602-591-034
telefon kontaktowy: 602-591-034,
Centrum Usług Społecznych – ul. Fałata 39/9A w Bytomiu
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

Całkowita kwota dofinansowania projektu: 1 917 756,72

Dofinansowanie projektu z UE: 1 752 788,40