Aktualności

Ośrodek Szkoleniowo – Doradczy informuje, że jest partnerem w projekcie realizowanym przez Kancelarię Ekonomii Społecznej non profit sp. z o. o.

„POSTAW NA WŁASNY BIZNES” to projekt realizowany w ramach Priorytetu I Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działania 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy - projekty konkursowe, Poddziałania 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

Dotacje udzielane będą osobom w wieku od 18 do 29 lat, pod warunkiem, że osoba nie pracuje i nie uczy się dziennie. Uczestnicy projektu muszą zamieszkiwać w województwie kujawsko – pomorskim.

Wsparcie poprzedzi pomoc szkoleniowa z zakresu przedsiębiorczości (40 godzin) oraz doradcza przy pisaniu biznesplanu (indywidualne poradnictwo).

W ramach pozyskanej pomocy możliwy jest zakup samochodu osobowego, jeśli uzasadnia to rodzaj prowadzonego biznesu, możliwa jest adaptacja pomieszczeń, w których prowadzony będzie biznes, zakup wyposażenia, czy zakup towaru handlowego.

Szczegóły wsparcia dostępne są na stronie lidera partnerstwa https://kes.org.pl  zakładka projektu „Postaw na własny biznes