Przyjmujemy zgłoszenia od osób zainteresowanych otrzymaniem jednorazowej dotacji

poziom kolor

W związku z zaakceptowaniem przez Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu aktualizacji wniosku o dofinansowanie projektu, uwzględniającego poszerzenie wsparcia o 3 grupę osób zainteresowaną własną działalnością gospodarczą, informujemy, że od dnia 17 sierpnia do 23 sierpnia 2021 włącznie przyjmujemy zgłoszenia od osób zainteresowanych otrzymaniem jednorazowej dotacji na założenie działalności gospodarczej.

Zakładamy, że w tym okresie do projektu przyjmiemy 16 osób, które wezmą udział w szkoleniu z podstaw przedsiębiorczości, a następnie przy naszym wsparciu osoby te opracują Biznesplany.

15 osób z 16 ma możliwość otrzymania dotacji w kwocie 23.050,00 każda.

Wymagane dokumenty zgłoszeniowe udostępnione są każdemu zainteresowanemu droga mailową, lub osobiście w biurze projektu.

Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny lub mailowy.